سؤال جشن تولد مایکل ...

14 می 2011 09:16 #489 توسط شهروز
سلام. کار خیلی خوبیه. اینطوری همه بیشتر با هم آشنا میشیم. تو همون روز هم چه طوره همه بریم توی یه خیابون تا چراغ قرمز شد بریرزیم وسط چهار راه و برقصیم.:lol: مثل تمام دنیا. بعد نام ما رو همه جا می‌گن. خیلی خوب میشه. یه خورده فکر کنید و نظرتون رو بدید. یادمون باشه که این کار ما خیلی با ارزش‌تر میشه‌ها.:lol:

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

14 می 2011 12:44 #494 توسط شايان

Nasim Parsi نوشته: از خلاف آمد عادت بطلب کام که من
کسب جمعیت از آن زلف پریشان کردم ...

در اینجا زلف پریشان ما هستیم ! یعنی خانواده هواداران مایکل در ایران ! و مصرع اول که اشاره شده به خلاف آمد عادت ... میخواستم این موضوع رو مطرح کنم که برخلاف همیشه و انتظار اگر بخواهیم برای یک بار هم که شده واقعا بگیم که یک خانواده هستیم و بخواهیم که دور هم جمع بشیم و تولد مایکل ( که نقطه اشتراک ما برای جمع شدن دور هم و در یک خانواده است ) رو جشن بگیریم و یکم خودمون رو خانواده های مایکل در کشورهای دیگه نزدیک کنیم !
قبول دارم که مایکل توی قلب همه ماست ! ولی این دیدار و این جشن تنها یک سرگرمی ساده نیست !(حداقل برای من )
و دو دلیل داره ! 1 اینکه در نبود مایکل یادش رو با هم زنده نگاه داریم و نشون بدیم که هنوز و همیشه 29 آگوست برای ما مهمترین روز ساله ! و 2 اینکه با اینکار و دور هم جمع شدن و یکم شاد شدن در واقع میخواهیم خودمون رو تسکین بدیم و شاید یک تسلایی باشه برای دلهامون ...
حالا دوست دارم نظراتون رو بدونم ...

با سپاس
:kiss: It’s All For L.O.V.E

سلام ايده خوبيه اما اينكار در سال هاي قبل كه سخنگاه باز بود انجام شده و خيلي خوب ميشه امسال هم با اين اشاره از شما دوباره انجام بشه البته بايد بايد بيشتر بهش پرداخته بشه توسط ساير كاربران نه اينكه فقط از اين ايده تحسين كنيم ايده خيلي خوبيه با اين اهدافي كه گفتين..:cheer:
كاملا موافقم اگر قراره براي سرگرمي باشه بهتره انجام نشه...اما با ايده شما موافقم البته اگر براي هدف خوبي باشيم..

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

14 می 2011 17:19 #500 توسط Hamid
ما از سال 2003 ، 29 اگوست ( دقیقا روز افتتاح سایت ) تا امسال ( یعنی 8 سال ) هر سال تولد مایکل رو جشن گرفتیم و مهمونی داشتیم .
اما هیچ وقت نشده بیشتر از جمعیت های 50 ، 60 نفر جمع بشیم و یا سالن بگیریم ، این کار به هزینه و هماهنگی زیادی نیاز داره .
اما فکر می کنم اگر اینجا کمی بیشتر بچه ها اومدن می تونیم شروع کنیم به قرار های خیریه و کمک به کسایی که به ما نیاز دارن مخصوصا بچه ها .

Keep The Faith

14 می 2011 18:20 #510 توسط شايان

hbmj2 نوشته: ما از سال 2003 ، 29 اگوست ( دقیقا روز افتتاح سایت ) تا امسال ( یعنی 8 سال ) هر سال تولد مایکل رو جشن گرفتیم و مهمونی داشتیم .
اما هیچ وقت نشده بیشتر از جمعیت های 50 ، 60 نفر جمع بشیم و یا سالن بگیریم ، این کار به هزینه و هماهنگی زیادی نیاز داره .
اما فکر می کنم اگر اینجا کمی بیشتر بچه ها اومدن می تونیم شروع کنیم به قرار های خیریه و کمک به کسایی که به ما نیاز دارن مخصوصا بچه ها .

حميد من با اين طرحت فوق العاده موافقم...ميتونيم به جاي اينكه دور هم فقط جمع بشيم يك كار مفيد كنيم و به كمك به خصوص به كودكان بپردازيم در حين اين كمك ها همديگر رو ميتونيم بشناسيم ...:cheer:

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

15 می 2011 03:50 #515 توسط Nasim
درود بر دوستان عزیز مایکلی !

خوشحالم که حداقل شما استقبال کردید !
به نظر من 2 گروه افراد در رابطه با این موضوع تولد وجود دارند ! 1 . اونهایی که فقط می خوان بیان به جشن تولد ! 2 . اونهایی که باید از همین حالا مسئولیت قبول کنن ! خود من جزء گروه دوم هستم و هر سال خودم تولد مایکل رو جشن گرفتم ! و توی این دو سال هم اصلا نتونستم ! یعنی توانش نبوده ! ولی امسال بهترین فرصت برای شروع دوباره است ! برای من که اصلا فرقی نداره 50 نفر بیان یا 100 نفر یا حتی 10 نفر ! کمیت اصلا مهم نیست ! مهم اینه که همونایی که میان واقعا طرفدار مایکل باشن و به این کار اعتقاد داشته باشن !اگر تعدادمون به حد نصابی رسید میتونیم یک کافه رو کامل رزرو کنیم ! نظر من این بوده ! ولی اگر تعداد کمتر یا حتی بیشتر شد (خدارو چه دیدی !:) ) اونوقت میشه تصمیم های دیگه ای گرفت !
فقط لطفا بحث رو جدی تر کنید که تصمیمات رو از همین حالا بگیریم و معلوم بشه چه کسانی مایل به همکاری و مسئولیت پذیری هستند !
در مورد رقص توی خیابون هم فکر جالبیه :cheer: ولی اگر امکانش بود که مثل کشورهای دیگه خیلی متمدن اینکارو انجام داد خیلی خوب بود که مطمئنم حداقل توی فضای باز امکان نداره !

حمید جان ! یک بار دیگر در مورد میتینگ صحبت کردیم و شما دوباره بحث خیریه رو پیش کشیدی ! به نظرم این دو تا مسئله ئ خیلی جدا از هم هستند ! ما اگر به میتینگ میاییم دوست داریم با دوستان مایکلی خودمون آشنا بشیم و دوستان جدیدی پیدا کنیم و لحظاتی رو با اونها باشیم ! و بعد از اون حتی میتونیم به صورت منسجم به کارهای خیریه بپردازیم ! ولی تولد مایکل چیز دیگه است ! همونجوری که نوشتم یک تسکین و تسلا برای خودمونه علاوه بر اینکه به دنیا طرفداران ایرانی مایکل رو نشون بدیم و همچنین به خود مایکل ...
همه هم به اندازه خودشون سرشون شلوغ هست ! من خودم 4 روز هفته رو میرم دانشگاه و روزهای دیگه رو میرم کلاس و 1000 تا کار دیگم دارم ولی حاضرم هر ماه یک روز که سهله بیشترم به مایکل اختصاص بدم ! در ضمن اصلا مهم نیست چه کسانی و چند نفر به تولد یا حتی میتینگ ها میان ! به هر حال امکان اینکه برای همه هماهنگ کرد وجود نداره ! ولی ما سعی مون رو میکنیم که برای کسانی که واقعا قصد اومدن دارن هماهنگ کنیم !
لطفا بیایید یک کاری کنیم که روز تولد مایکل یک روز به یاد موندنی برامون بشه نه روزی مثل 2 سال گذشته توی حسرت و اندوه و ..:(

My life is dedicated to LOVING HIM

15 می 2011 09:22 #531 توسط niloofar
نسیم جان تاپیک خوبی زدی سالای پیش بچه ها جشن گرفتن نتونستم برم ولی امسال هر طور شده میام جون تنهایی باعث میشه بیشتر غصه بخورم:(

15 می 2011 11:00 #540 توسط Jasmine Jackson-mjforever

shahroozporia نوشته: سلام. کار خیلی خوبیه. اینطوری همه بیشتر با هم آشنا میشیم. تو همون روز هم چه طوره همه بریم توی یه خیابون تا چراغ قرمز شد بریرزیم وسط چهار راه و برقصیم.:lol: مثل تمام دنیا. بعد نام ما رو همه جا می‌گن. خیلی خوب میشه. یه خورده فکر کنید و نظرتون رو بدید. یادمون باشه که این کار ما خیلی با ارزش‌تر میشه‌ها.:lol:

دوست من اینجا که لس انجلس نیست...
اینجا ایرانه... ایران:(

mj for ever....

15 می 2011 11:01 #541 توسط Jasmine Jackson-mjforever
ای کاش میتونستیم همه با هم توی این جشن باشیم
چون خیلی از مایکلی ها توی تهران نیستن مثل من

mj for ever....

15 می 2011 11:57 #553 توسط Nasim
من مطمئنم میتونیم این مراسم رو برگزار کنیم !!!:)

My life is dedicated to LOVING HIM

15 می 2011 15:18 #569 توسط شهروز

دوست من اینجا که لس انجلس نیست...
اینجا ایرانه... ایران

من هم برای همین میگم که کار خیلی ارزشمندی مبشه. با این وضعیتی که در ایران داریم کار ما بسیار بزرگ میشه و مردم با خودشون میگن نگاه کنید مایکل جکسون چه قدر روی این ها تاثیر گذاشته که این ها اینجور نترس به خیابان ها می آیند. و می گویند حتما چیزی داشته که این جور عاشق داره. و بعد از آن مردم بیشتری در ایران به مایکل جکسون ایمان می‌آورند و ما می توانیم میراث او را زنده نگاه داریم. البته کمی خطرناک است ولی نتیجهٔ کار بسیار زیباست. یادمون باشه که کار وقتی ارزشمند میشه که برای آن تلاش شده باشه.

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.